Pasaż - promocje
 
Przedłużacz USB 2.0, 5,0 m Przedłużacz USB 2.0, 5,0 m
Cena: 16,00 zł zł
Pasaż  »  Komputery  »  Osprzęt sieciowy  »  Światłowody i akcesoria  »  Equip światłowód LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 10m
Światłowody i akcesoria - Equip światłowód LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 10m
Equip światłowód LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 10m

Equip światłowód LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 10m

Cena:
133,28 zł brutto
Kup teraz »

Opis produktu: Światłowody i akcesoria - Equip światłowód LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 10m
Equip światłowód LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 10m (pomarańczowy)
Podobne do: Światłowody i akcesoria - Equip światłowód LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 10m
HP 4500/4800 1-port 10GbE XFP Module
Kabel 4World instalacyjny zewnętrzny UTP, 4x2, kat. 5e, drut 305m, miedź, czarny
Kabel Intellinet drut UTP 305m
KABEL OPTYCZNY TOSLINK-TOSLINK 1M GEMBIRD [CC-OPT-1M]