Pasaż - promocje
 
Przedłużacz USB 2.0, 5,0 m Przedłużacz USB 2.0, 5,0 m
Cena: 16,00 zł zł
Pasaż  »  Komputery  »  Osprzęt sieciowy  »  Światłowody i akcesoria  »  PATCHCORD ŚW. JEDNOMODOWY DUPLEX ST UPC-LC UPC 3m
Światłowody i akcesoria - PATCHCORD ŚW. JEDNOMODOWY DUPLEX ST UPC-LC UPC 3m
PATCHCORD ŚW. JEDNOMODOWY DUPLEX ST UPC-LC UPC 3m

PATCHCORD ŚW. JEDNOMODOWY DUPLEX ST UPC-LC UPC 3m

Cena:
24,98 zł brutto
Kup teraz »

Opis produktu: Światłowody i akcesoria - PATCHCORD ŚW. JEDNOMODOWY DUPLEX ST UPC-LC UPC 3m
Jednomodowy kabel światłowodowy dupleksowy ST UPC(prosty)-LC UPC(prosty) o długosci 3m
Podobne do: Światłowody i akcesoria - PATCHCORD ŚW. JEDNOMODOWY DUPLEX ST UPC-LC UPC 3m
HP 4500/4800 1-port 10GbE XFP Module
Kabel 4World instalacyjny zewnętrzny UTP, 4x2, kat. 5e, drut 305m, miedź, czarny
Kabel Intellinet drut UTP 305m
KABEL OPTYCZNY TOSLINK-TOSLINK 1M GEMBIRD [CC-OPT-1M]