Pasaż - promocje
 
Zamek Zamek
Cena: 10,50 zł zł
Pasaż  »  Komputery  »  Osprzęt sieciowy  »  Konwertery sieciowe  »  PLANETKonwerter 10 / 100BaseTX100BaseFX/SC/Single-Mode/Max. 15km
Konwertery sieciowe - PLANETKonwerter 10 / 100BaseTX100BaseFX/SC/Single-Mode/Max. 15km
PLANETKonwerter 10 / 100BaseTX100BaseFX/SC/Single-Mode/Max. 15km

PLANETKonwerter 10 / 100BaseTX100BaseFX/SC/Single-Mode/Max. 15km

Cena:
244,00 zł brutto
Kup teraz »

Opis produktu: Konwertery sieciowe - PLANETKonwerter 10 / 100BaseTX100BaseFX/SC/Single-Mode/Max. 15km
Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : FST-802S15 Łącze miedziane : Nie Łącze optyczne : SingleMode,SC,1310nm Łącze fizyczne : 10/100 Base FX Typ portów : RJ-45 Zgodność ze standardem : IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX and 100Base-FX Sygnalizacja LED : Nie Zasilanie : DC 5V 2A Wymiary (wys x szer x gł) : 81 x 94 x 26 mm mm Waga : 220 g Opis : 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart Media Converter-15 km www : Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN : 4711213686788 P/N : 4711213686788
Podobne do: Konwertery sieciowe - PLANETKonwerter 10 / 100BaseTX100BaseFX/SC/Single-Mode/Max. 15km
PLANETObudowa dla konwerterów / 16 miejsc / zarządzalna / 19""
PLANETMieszacz IEEE 802.3af Power Over Ethernet DC48V 0 4A2 x RJ-45Zgodny z IEEE 802.3af
PLANETKonwerter 10 / 100BaseTX100BaseFX/SC/Multi-Mode/Max. 2km
ALLIED AT-A45/SC EXPANSION MODUL 1x100FX AT-85/86XX