Pasaż - promocje
 
Pasaż  »  Komputery  »  Osprzęt sieciowy  »  Przełączniki drukarkowe  »  Switch 7 x 10/TX, SNMP
Przełączniki drukarkowe - Switch 7 x 10/TX, SNMP
Switch 7 x 10/TX, SNMP

Switch 7 x 10/TX, SNMP

Cena:
1.556,56 zł brutto
Kup teraz »

Opis produktu: Przełączniki drukarkowe - Switch 7 x 10/TX, SNMP
Kompaktowa obudowa Auto-crossing, auto-negocjacja 10/100Mbit/s, full/half duplex Wersja jedno- (15..125 km) i wielomodowa (2 km) Złącza ST i SC Zintegrowany agent zarządzania (MS45314xM/15xM) VLAN i CoS zgodnie z IEEE 802.1Q (MS45314xM/15xM) 2 porty wspierające PoLAN wg IEEE 802.3af (MS45315xM) Miniaturowe przełączniki firmy MICROSENS umożliwiają połączenie do siedmiu urządzeń końcowych za pomocą skrętki. Dodatkowy port światłowodowy służy do połączenia z centralnym punktem dystrybucyjnym. Zastosowanie przełączników w końcowym obszarze sieci daje znaczne oszczędności, dlatego urządzenia te polecane są szczególnie do realizacji małych, lokalnych grup roboczych. Porty skrętkowe automatycznie dopasowują się do prędkości karty sieciowej (autonegocjacja 10/100 Mbit/s). Przełącznik jest bardzo wydajny, gdyż przepływ danych następuje pomiędzy dowolną parą urządzeń przyłączonych do switcha nie blokując przy tym pracy pozostałych portów. Światłowodowy uplink 100 Mb/s łączący z centralnym punktem dystrybucyjnym może pracować w trybie half lub full duplex. Przy zastosowaniu światłowodu jednomodowego można realizować połączenia o długości do 125 km. Opcjonalnie dostępna jest wersja posiadająca dwa porty optyczne, pozwalające na kaskadowanie (łączenie) miniaturowych przełączników za pomocą światłowodu. Miniaturowe przełączniki wyróżniają się wyjątkowo zwartą konstrukcją. Kolorowe diody LED wskazują stan urządzenia i mogą być użyte do lokalizacji usterek oraz diagnozy sieci. Nowa generacja przełączników (MS45314xM/15xM) ze zintegrowanym agentem zarządzania (SNMP/web based) wspiera pełną funkcjonalność VLAN (IEEE 802.1Q) oraz nadawanie priorytetów (QoS) dla aplikacji czasu rzeczywistego np. VoIP, VoD. Każdy przełącznik zarządzalny posiada swój unikalny adres IP, który może być nadany ręcznie lub automatycznie poprzez DHCP. Dzięki funkcji zarządzania, przełącznik można skonfigurować zdalnie przez sieć. Obok ustawień poszczególnych portów, możliwa jest konfiguracja usługi nadawania priorytetów oraz sieci VLAN. W miniaturowych przełącznikach serii MS45315xM dwa porty mają możliwość obsługi funkcji PoLAN zgodne z IEEE 802.3af. Dzięki temu możliwe jest równoczesne podłączenie łącza danych i zasilania poprzez ten sam kabel skrętkowy do urządzeń końcowych takich, jak telefony IP, punkty dostępowe sieci WLAN i kamery internetowe. Dla zarządzania i konfiguracji został dołączony wydajny pakiet oprogramowania - Device Manager. Przełącznik wspierający VLAN, QoS i PoLAN dostępny jest również w wersji instalacyjnej do zabudowy w kanałach podpodłogowych i ściennych. Numer Opis Złącza MS453100* Mini Switch 7 portowy 6x 10/100TX + 10/100TX-uplink 7x RJ-45 MS453110* (ST) MS453111* (SC) Mini Switch 8 portowy7x 10/100-TX + 100FX-uplink, multimode 1300nm 7x RJ-45 2x ST/SC MS453113* Mini Switch 8 portowy 7x 10/100-TX + 100FX-uplink, single mode 1300nm min. 15 km, SC 7x RJ-45 2x SC MS453115* Mini Switch 8 portowy7x 10/100TX + 100FX-uplink, single mode 1300nm min. 40km, SC 7x RJ-45 2x SC MS453120* (ST) MS453121* (SC) Mini Switch 8 portowy6x 10/100TX + 2x100FX-uplink, multimode 1300nm 6x RJ-45 4x ST/SC MS453140M (ST) MS453141M (SC) Mini Switch 7 portowy 6x 10/100-TX + 1x100FX-uplink, multimode 1300nm, zarządzalny, nadawanie priorytetów (CoS), VLAN 6x RJ-45 2x ST/SC MS453150M (ST) MS453151M (SC) Mini Switch 7 portowy6x 10/100-TX + 1x100FX-uplink, multimode 1300nm, zarządzalny, nadawanie priorytetów (CoS), VLANs, 2 porty Power-over-LAN
Podobne do: Przełączniki drukarkowe - Switch 7 x 10/TX, SNMP
PS 65 W 48 V DC / 1.35 A
PRZEŁĄCZNIK DRUKARKOWY USB 2.0 AUTO 2PC -> 1 URZĄDZ
Switch PoE 5x100TX 100FX 48 VDC external power input (PS not i
Switch 8x100BaseTX 1000BaseT SFP slot SNMP