Pasaż  »  Sport i hobby  »  Sporty drużynowe  »  Koszykówka  »  Tablica do Hal Sportowych K&G TZG-1800FG

Cena:
26.628,00 zł brutto
Kup teraz »

Opis produktu: Koszykówka - Tablica do Hal Sportowych K&G TZG-1800FG
Profesjonalna do wszyskich hal sportowych. Tablica przeznaczona do profesjonalnej obsługi koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej oraz badmintona i innych wg. zaprogramowanego przez użytkownika czasu gry. Dane techniczne : Wymiary : 390 x 180 x 10 cm Wielkość wyświetlaczy : 28, 22 i 13 cm W komplecie - zegary boczne 24 sek. z powielonym czasem gry - TTB 24F Panel do wyświetlania nazw zespołów i innych dowolnych tekstów Sterowanie profesjonalne przewodowe z pulpitu Dobra czytelność do 70 m każdego punktu hali Funkcje sportowe : Wyświetlanie czasu gry z dokładnością do 0.1 sek. - w trybie START - STOP Optyczna sygnalizacja przewinień indywidualnych zawodnika o nr 4 -15 Liczniki kar zawodników do piłki ręcznej - po 3 na stronę Wyświetlanie historii meczu w siatkówce - wyniki w setach rozegranych Wyświetlanie nr połowy, kwarty, seta Możliwość zaprogramowania z klawiatury dowolnego czasu gry / narastająco lub malejąco / w zakresie 1 do 99 min. Wyświetlanie trzycyfrowego wyniku Optyczna sygnalizacja strony zagrywające w siatkówce Sygnalizacja ilości wykorzystanych czasów technicznych / po 3 na stronę / Wynik w setach Ilość przewinień drużyny Dodatkowa sygnalizacja dźwiękowa z pulpitu Specjalna funkcja ODTWÓRZ - tzw. podtrzymanie pamięci Wyświetlacz LCD w pulpicie sędziowskim - dodatkowy podgląd przebiegu gry dla sędziego Wymagana instalacje : 1. Gniazdo przy tablicy : zasilanie ~230 V 2. Kabel OMY 4x0.75 z tablicy do obu zegarów bocznych 3. Sterowanie : kabel YTKSY 7 x 2 x 0.5 łączący tablicę z pulpitem Cena tablicy nie zawiera kosztów transportu i montażu
Podobne do: Koszykówka - Tablica do Hal Sportowych K&G TZG-1800FG