Pasaż - promocje
 
Zamek Zamek
Cena: 10,50 zł zł
Pasaż  »  Komputery  »  Osprzęt sieciowy  »  Splittery (rodzielacze sygnału)  »  Tłumik światłowodowy SC/UPC - SC/UPC 3dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm
Splittery (rodzielacze sygnału) - Tłumik światłowodowy SC/UPC - SC/UPC 3dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm
Tłumik światłowodowy SC/UPC - SC/UPC 3dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Tłumik światłowodowy SC/UPC - SC/UPC 3dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Cena:
15,44 zł brutto
Kup teraz »

Opis produktu: Splittery (rodzielacze sygnału) - Tłumik światłowodowy SC/UPC - SC/UPC 3dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm
Podobne do: Splittery (rodzielacze sygnału) - Tłumik światłowodowy SC/UPC - SC/UPC 3dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm
RozdzielaczUSB 2.0 - 7 portowy Lindy 42794
Switch, rozdzielaczVGA audioLindy 32529
SwitchHDMIz pilotem Lindy 38033
Splitter HDMI 2-Portowy 4World