Pasaż  »  Komputery  »  Osprzęt sieciowy  »  Konwertery sieciowe  »  PLANET EPN-104 GEPON SFU ONU
Konwertery sieciowe - PLANET EPN-104 GEPON SFU ONU
PLANET EPN-104 GEPON SFU ONU

PLANET EPN-104 GEPON SFU ONU

Cena:
364,99 zł brutto
Kup teraz »

Opis produktu: Konwertery sieciowe - PLANET EPN-104 GEPON SFU ONU
Gwarancja: 3 miesiące gwarancjiP/N: Numer części EAN Kod Producenta: EPN-104 Łącze miedziane: 4 x 10/100 Base-TXŁącze optyczne: 1 (1.25G EPON z łączem SC, 1000Base-PX-20Typ portów: RJ-45 / SC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3ah Forward Error Correction Operation Administration Management (OAM) przez IEEE 802.3ahDynamic Bandwidth Allocation (DBA), IEEE 802.3 802.1Q VLAN802.1P QoS Przepustowość: Do użytkownika: 1.25 GbpsDo sieci: 1.25 Gbps Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 12V DC, 1.0 AWymiary (wys x szer x gł): 176 x 124 x 35 mmOpis: Wyprzedaż poserwisowa. Informacje dodatkowe: Interfejs PON zgodny z IEEE 802.3ah Port 10Base-T / 100Base-TX Ethernet zgodny z IEEE 802.3 Korekcja błędów Forward Error Correction (FEC) zgodnie z IEEE 802.3ah Szyfrowanie AES 128-bit dla strumienia danychprzychodzących i wychodzących Kompatybilność z algorytmami Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)Autoryzacja 802.1x dla urządzeń i użytkowników Tablica adresów MAC 64 wpisy Obsługa 802.1Q VLAN Obsługa 802.1PObsługa 802.1P 256 reguł klasyfikacji w warstwach 2/3/4Obsługa full-duplex flow controlPełne zarządzanie poprzez protokół Operation Administration Management (OAM) Liczniki MIB dla statystyk sieciZgodność z RoHS Rosnąca popularność szerokopasmowych usług internetowych takich jak HDTV, IPTV czy VoIP, powoduje szybki wzrost zapotrzebowania na przepustowość sieci. Obecnie istniejące środowiska sieciowe nie do końca spełniająwymagania usług multimedialnych. Pasywna Sieć Światłowodowa (Passive Optical Network - PON) jest najbardziej obiecującą nową technologią. W porównaniu z innymi technologiami dostępu szerokopasmowego takim jak xDSL, PON gwarantuje zasięg do 20 kmpomiędzy węzłami sieci, a przez to niższe koszty dzięki zredukowaniu ilości urządzeń sieciowych, długi przewidywany czas życia infrastruktury optycznej, a co najważniejsze dużo wyższą przepustowość. PLANET EPN-104 jest urządzeniem sieci GEPONpełniącym rolę routera dostępowego dla abonenta. Posiada jeden port GEPON oraz cztery standardowe porty 10Base-T / 100Base-TX. Jako urządzenie dostępowe dla użytkowników, umożliwia podłączenie do sieci GEPON z jednej strony oraz do bramki lubbezpośrednio do komputera PC z drugiej strony. PLANET EPN-104 jest zgodny ze standardem 802.3ah Ethernet Passive Optical Network (EPON). Dodatkowo, urządzenie oferuje zaawansowane funkcje takie jak QoS dla usług multimedialnych, VLAN,autoryzację oraz szyfrowanie. EPN-104 jest przeznaczony dla użytkowników domowych oraz małych firm sektora SOHO. www: Link na stronę opisu technicznego
Podobne do: Konwertery sieciowe - PLANET EPN-104 GEPON SFU ONU
PLANETObudowa dla konwerterów / 16 miejsc / zarządzalna / 19""
PLANETMieszacz IEEE 802.3af Power Over Ethernet DC48V 0 4A2 x RJ-45Zgodny z IEEE 802.3af
PLANETKonwerter 10 / 100BaseTX100BaseFX/SC/Single-Mode/Max. 15km
PLANETKonwerter 10 / 100BaseTX100BaseFX/SC/Multi-Mode/Max. 2km